>

Świetliki i zadaszenia z poliwęglanu – wysoka jakość

Naszym priorytetem jest dostarczenie Państwu wyrobów wysokiej jakości, tak aby kolejne osoby dołączyły do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów.
Właśnie dlatego oferowane przez nas zadaszenia tarasów i konstrukcje poliwęglanowe wyróżniają się nie tylko dużą szczelnością i wytrzymałością, lecz także walorami estetycznymi. Warto dodać, że stosujemy tylko materiały posiadające wymagane atesty i uprawnienia pozwalające na ich stosowanie na polskim rynku.

Poliwęglanowe świetliki dachowe

Dysponujemy różnymi kolorami poliwęglanu komorowego, co otwiera wiele możliwości w zakresie aranżacji i pozwala na dopasowanie materiałów dobrze komponujących się z danym obiektem.
Zajmujemy się montażem konstrukcji zawierających elementy drewniane, jak i stalowe. W jednym i drugim wypadku są one zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych (deszcz, śnieg, mróz).
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług świadczonych zarówno w zakresie świetlików dachowych, jak i konstrukcji stalowych. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz atrakcyjne ceny!

 

Świadectwo badania na zgodność z wymaganiami PN-EN 14963:2006

swiatlik

 

swietlik

Jestemy na Google+
Google+