>

Świetliki dachowe – łukowe, otwierane oraz wiele innych

Proponujemy zakup wysokiej jakości świetlików dachowych. Zajmujemy się sprzedażą świetlików przemysłowych i świetlików oborowych. W zakresie naszej działalności mieści się montaż świetlików punktowych, łukowych, piramidowych, wielu innych.

Wśród dostępnego asortymentu na wyróżnienie zasługują pasma świetlne, które wyróżnią się wysokim stopniem użyteczności, a przy tym mogą pełnić funkcje dekoracyjne. Podstawy świetlików mogą być wykonane z blachy, drewna bądź betonu.

Pasma świetlne – idealne rozwiązanie dla dachu

Myślałeś o doświetleniu dużych pomieszczeń światłem naturalnym? Pasma świetlne znakomicie spełniają się w tej roli. Dobrze doświetlone pomieszczenia są niezwykle korzystne zarówno dla komfortu ludzi, jak i zwierząt. Istnieje możliwość zamontowania w świetlikach lub pasmach świetlnych otwieranych klap oddymiających. Klapy dymowe spełniają ważną funkcję oddymiania i wentylacji pomieszczeń.

Montaż świetlików dachowych to doskonałe rozwiązanie w przypadku pomieszczeń, w których nie ma możliwości na umieszczenie tradycyjnych otworów okiennych.

Pasma świetlne znacznie rozjaśnią wnętrza oraz przyczynią się do zaoszczędzenia energii elektrycznej.

Istnieje możliwość zamontowania świetlików dachowych, zarówno na dachach płaskich, jak i skośnych, a ich szeroki wybór pozwala na ich dopasowanie do Państwa potrzeb.

 

Zastosowanie świetlików i pasm świetlnych

Świetliki ze względu na swoją uniwersalność bardzo dobrze sprawdzą się w przypadku:

• hal przemysłowych
• hal magazynowych
• obór
• sal gimnastycznych
• pasaży i galerii handlowych
• innych obiektów handlowo-usługowych

Chcą Państwo poznać szczegóły budowy naszych świetlików dachowych? Kliknij SCHEMATY!

Zajmujemy się też montażem zadaszeń tarasów oraz innych wyrobów z zastosowaniem poliwęglanowych płyt komorowych.

 

 

Jestemy na Google+
Google+